MICHELIN Pilot Sport 3 – unikátní kombinace intenzivnějšího požitku z jízdy, bezpečnosti a životnosti

Napsal admin • Čer 16th, 2010 • Rubrika: Michelin

Ve světové premiéře, Michelin odhaluje zcela novou MICHELIN Pilot Sport 3, pneumatiku kombinující výjimečný výkon na silnicích dohromady s ekologickými aspekty, které nenaleznete u žádného jiného produktu v této kategorii.
MICHELIN Pilot Sport 3 nabízí vylepšený záběr. Na vlhkém povrchu nabízí lepší přilnavost při zatáčení a zabrždění o tři metry blíže* než jeho předchůdce, sportovní pneumatika používána jako benchmark**. Navíc poskytuje nová pneumatika vysoce precizní řízení s cílem užít si zážitek z jízdy. Jako přidanou hodnotu nabízí efektivní využití paliva a vylepšenou životnost.
Vyrobená pro širokou skupinu vozidel, je MICHELIN Pilot Sport 3 vhodná zejména pro sportovní městské automobily, male rodinné vozy a větší, výkonnější sedany, stejně tak i pro male sportovní vozy, jako roadstery a coupé. S průměrem 18 a 19 palců jsou také vhodné pro vozidla, která nejsou primárně určená pro sportovní jízdu, ale používají daný rozměr pneumatik. Řečeno automobilovým žargonem, nova pneumatika může bát obuta na jakékoliv vozidlo ze segmentu A až E1.
Zárověň, mimo všechny již uvedené možnosti využití, je nová MICHELIN Pilot Sport 3 navržená jako celosvětová pneumatika. Pneumatika byla představena na trhu pneumatik pro náhradního použití na celém světě – od Jižní Ameriky, přes Evropu, Afriku a Asii – a bude rovněž uvedena na trhu Severní Ameriky o rok později. Důlěžité je rovněž to, že nová MICHELIN Pilot Sport 3 již byla certifikována několika výrobci vozidel i přes to, že její prodej u dealerů teprve začal. Někteří výrobci schválili tuto pneumatiku pro své sportovní modely. Mezi prvními to byli Audi A5 a nový Mercedes E 63 AMG. Tento slibný start ověřil všechny kvality MICHELIN Pilot Sport 3.
Nejnovější automobilová pneumatika Michelinu je dobrou ukázkou strategie celé skupiny, jejímž cílem je zlepšovat všechny charakteristiky pneumatiky najednou bez toho, aby jednu vlastnost obětovala na úkor jiné. Jinými slovy to znamená, že se nezlepšuje pouze záběr, ale ruku v ruce s tím i životnost, vliv na spotřebu paliva pod. Pro dosažení této rovnováhy, byl MICHELIN Pilot Sport 3 vyroben za použití vylepšených technologií, jakými jsou např. směs Green Power, Anti Surf System a Programovaná distorze, všechny vyvinuté v Michelin Technologickém centru.


Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku