Michelin představuje novou řadu vysokovýkonných pneumatik navržených pro nový Porsche Cayenne

Napsal admin • Čer 16th, 2010 • Rubrika: Michelin

Michelin, výrobce pneumatik, a Porsche, výrobce automobilů, sdílejí stenou filozofii založenou na podobných analytických a inženýrských metodách a sdíleném duchu.
Teprve nedávno představilo Porsche svoje nové dynamické pojetí pod názvem –Porsche Intelligent Performance – které zapojuje výrobce vozidel do procesu zvyšování výkonnosti, při souběžném snižování spotřeby paliva a tím i emisí. Tato strategie perfektně koresponduje se strategií společnosti Michelin v oblasti vývoje a výroby pneumatik, které poskytují vyrovnaný výkon ve všech požadovaných charakteristikách. Pneumatiky MICHELIN a zejména ty, které budou obuty na nový Porsche Cayenne, jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné požadavky bezpečnosti, výkonu, úspory paliva a v neposlední řadě i životnosti.
Produktová řada MICHELIN pro nové SUV od Porsche je založena na třech stěžejních modelech. Všechny jsou označeny speciální značkou N na bočnici označující, že pneumatika splňuje přísné certifikační standardy Porsche. Mezi zmiňované tři modely patří:
- MICHELIN Latitude Tour HP
- MICHELIN Latitude Sport
- MICHELIN Latitude Alpin
Tato sestava zaručuje, že v létě i zimě bude nové Porsche Cayenne obuto do pneumatik s vylepšeným bezpečnostním profilem, se snížením negativním dopadem na životní prostředí a které vydrží déle. Porsche a Michelin tak demonstrovali schopnost společně vytvořit high-tec řešení.
Vyvážený výkon letních a zimních pneumatik je výsledkem dlouhodobé spolupráce a partnerství mezi Michelinem a Porschem, které se datuje do roku 1960. Aliance byla upevněna v roce 2002, kdy byl Michelin oceněn jako Porsche World Wide Cooperation Partner. Partnerství zahrnuje několik oblastí, včetně vývoje a závodění. Michelin také získal ocenění Nejlepší dodavatel Porsche pro rok 2004.


Štítky: , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku