Síť pneuservisů Barum se převléká do komfortního kabátu BestDrive

Napsal admin • Čer 16th, 2010 • Rubrika: Continental

Praha, 18. března 2010. Největší síť pneuservisů a rychlých autoservisů v České republice v těchto dnech mění své označení z Barum na BestDrive. Vytváří tak jednotnou síť 75 vlastních a více než 100 franšízových prodejen. Ve žlutomodrých barvách, typických v minulosti pro Barum, vzniká jasně identifikovatelný servisní koncept pro zákazníka čítající téměř 180 provozoven BestDrive. Pod touto moderní a dynamickou značkou zaručí motoristům mobilitu a bezpečnost na silnici v podobě dokonalého servisu.

„Pod obchodním názvem BestDrive nabídneme zákazníkům širší portfolio značek osobních pneu v čele s prémiovou značkou Continental zaměřenou na bezpečnost a výkon, dále Uniroyal s vynikajícími vlastnostmi na mokru, typickou značku na zimu Semperit, tradiční značku Barum a cenově výhodnou značku Matador,“ uvádí Roman Sabol, obchodní ředitel ContiTrade Services. „V naší síti naleznou zákazníci i prémiové značky Good Year a Michelin. Nově budou k dispozici i další značky pneu jako například Dunlop, Pirelli, Bridgestone či Nokian. K portfoliu značek z koncernu Continental poskytujeme vždy při nákupu bezplatné pojištění osobních pneu proti neopravitelnému poškození – Eurogarance. Samozřejmostí je i případné sezónní uskladnění kol na všech provozovnách. Díky velikosti sítě a zásobám statisíců kusů pneumatik poskytujeme zboží a služby za nejvýhodnější ceny,“ dodává Roman Sabol.

V oblasti služeb rozšiřuje BestDrive špičkové vybavení pro pneuservis a pneuhospodářství o mobilní služby. V oblasti autoservisní se postupně rozšíří poskytované služby o diagnostiku vozidla. Cílovým zaměřením autoservisu jsou podvozkové skupiny jako geometrie, brzdy, tlumiče, výfuky, ale i klimatizace, autobaterie, výměna oleje, příprava na STK či mytí a čištění interiérů. Součástí každého servisního úkonu bude bezplatná vizuální kontrola podvozkových skupin, což jsou pneumatiky, brzdy, tlumiče, výfuk a světla, to vše v rámci tzv. „Servisního semaforu“.

Obrázek

___________________________________________________________________________________________________ Síť BestDrive vznikla spojením prodejen Barum, Barum Centrum Praha a prodejen Pneubox. Společnost je stoprocentně vlastněna mateřskou firmou Barum Continental spol. s r. o. a je součástí nadnárodního koncernu Continental. Ve všech prodejnách napříč Českou republikou poskytuje BestDrive motoristovi pomoc, záruční servis, komplexní služby a zvýhodněné nabídky v rámci Klubu BestDrive. Zákazníkům s vozovým parkem BestDrive nabízí v celé České republice jednotné služby, pneuhospodářství a centrální fakturaci. Prodej pneu a autodílů, servisní služby i pneuhospodářství jsou na vlastních provozovnách certifikovány dle ISO 9001.


Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku